Ponor na skúšku
Discover Scuba Diving

Ste fascinovaní dokumentmi o podmorskom svete a neraz ste sa zamysleli, aké je to byť potápačom? Ak si chcete vyskúšať potápanie, ale nie ste úplne pripravení pustiť sa do certifikačného kurzu potápania, ponor na skúšku (Discover Scuba Diving) je pre Vás! Nechajte sa vtiahnuť pod hladinu a príďte si k nám vyskúšať skúšobný ponor na vlastnej koži! 

 

Hoci nejde o certifikačný kurz, ponor na skúšku je rýchly a jednoduchý úvod do toho, čo je potrebné na objavovanie podmorského sveta / sveta pod hladinou.

 

Počas ponoru na skúšku si môžete prvýkrát vyskúšať potápanie v bazéne alebo v otvorenej vode (jazere, vodnej nádrži, atď.), kde je zaručená vaša bezpečnosť.

 

Sprevádzať vás bude profesionálny PADI, SDI a TDI inštruktor potápania s dlhoročnými skúsenosťami doma aj v zahraničí, ktorý vám poskytne potápačskú výstroj, vysvetlí základné zručnosti pri potápaní a odpovie na všetky vaše otázky. 

 

Zoznámite sa so základným potápačským vybavením a prakticky si vyskúšate základné činnosti potápača, vyvažovanie, techniky dýchania, ovládanie vztlaku, vyrovnávanie tlaku uší, komunikáciu pod vodou a iné.

 

Ponor na skúšku obsahuje: 

  • krátky teoretický úvod, 
  • samotný ponor, približne 40 – 50 minút v bazéne (realizované celoročne) alebo vo vodnej nádrži Domaša, Zemplínska Šírava alebo Ružín, lom Skrabské (po dohode aj iné) – realizované od júna do septembra
  • prenájom potrebnej potápačskej výstroje a vybavenia,
  • služby certifikovaného inštruktora potápania,
  • celkové trvanie cca 1,5 hod.

Podmienky:

Minimálny vek pre absolvovanie ponoru na skúšku je 8 rokov. Sú potrebné základné plavecké skúsenosti. Rezerváciu skúšobného ponoru je vhodné realizovať minimálne týždeň vopred.

 

Odporúčanie:

Odporúčame si so sebou zobrať plavky a uterák. Všetko potápačské vybavenie vám bude zapožičané.

 

Cena skúšobného ponoru je 75 eur.

 

Potápanie nie je závislé na počasí!

 

Dobre vedieť: 

Aj keď nejde o certifikačný kurz, dozviete sa pri ňom všetky kroky potrebné na to, aby ste sa v prípade záujmu potápačom stali.

 

V prípade, ak vás ponor na skúšku zaujme natoľko, že sa budete chcieť stať potápačom, budete mať možnosť prihlásiť sa na základný potápačský kurz s certifikátom (OWD – Open Water Diver).

 

V našej ponuke nájdete potápačské kurzy od úplného začiatku až po prvý profesionálny stupeň a mnoho ďalších špecialít.

 

BONUS: po absolvovaní kurzu potápania dostanete u nás v eshope 5% zľavu na nákup

 

Poplatok za kurz potápania alebo inú uvedenú službu sa pri nedodržaní podmienok nevracia.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať!

Získajte od nás vždy najpresnejšie informácie o všetkých kurzoch potápania.

Nákupný košík