Pokročilý kurz potápania
Advanced Open Water Diver

Pokročilý kurz potápania nadväzuje na teoretické znalosti a praktické zručnosti získané v základnom kurze potápania. Mnohí študenti ho majú najradšej, nakoľko je kratší, lacnejší a oveľa viac zábavnejší. 

 

Až po absolvovaní tohto kurzu potápania sa stanete naozajstný samostatný potápač, ktorý sa vie pod hladinou adekvátne správať v rôznych situáciách. Hĺbka potápania sa v tomto kurze zvyšuje až na 30 metrov.

 

Pokročilý kurz potápania obsahuje:

  1. krátku teóriu vo forme samoštúdia z poskytnutých materiálov;
  2. praktické ponory na otvorenej vode – max. 4 študenti kvôli mojej maximálnej individuálnej práci pre vás, dĺžka trvania 2-3 dni, ponory sú rozdelené do 2 častí:
  • 2 povinné ponory: navigácia (práca s kompasom) a hĺbkový ponor / deep dive – pod 18 metrov (práca s počítačom).
  • 3 voliteľné ponory, ktoré sú možné v našich podmienkach: nočný ponor (veľmi zaujímavý a u študentov obľúbený, nakoľko ide o novú dimenziu potápania, máte možnosť vidieť iné veci, iné zvieratá, ktoré lovia v noci, atď), a ďalšie, ktoré sa dohodnú s inštruktorom podľa aktuálnych možností: wreck diver, search and recovery, underwater naturalist, shipwreck, driver propulsion vehicle, altitude, peak performance buoyancy, drift, boat, dry suit, delayed surface marker buoy, full face mask, cavern, rescue diver, underwater photography, fish identification, enriched air, sidemount.

Pri tomto pokročilom kurze potápania učím nad rámec kurzu zadarmo aj žabí kop a prácu s bójkou.

 

Podmienky na vstup do kurzu potápania:

  • vek minimálne 15 rokov,
  • kvalifikácia Základného kurzu potápania Open Water Diver,
  • kompletná základná potápačská výstroj. Pri tomto kurze potápania navyše k potápačškej výstroji vyžadujem aj vlastný kompas, počítač, svetlo a bójku – v prípade potreby je možné požičať za poplatok.

Cena pokročilého kurzu potápania je znížená na 350 eur.

 

cene kurzu je zahrnuté: výučba, materiály na samoštúdium, inštruktor, fľaša plnená vzduchom, certifikát, diplom, kartička cez mobilnú apku.

 

V cene kurzu nie je zapožičanie potápačskej výstroje.

 

Po úspešnom absolvovaní pokročilého kurzu potápania dostávate medzinárodný potápačský certifikát, diplom a medzinárodnú identifikačnú kartičku, na základe ktorých sa môžete potápať do hĺbky 30 metrov kdekoľvek na svete a rovnako aj využívať služby potápačských základní. 

 

BONUS: po absolvovaní kurzu potápania dostanete u nás v eshope 5% zľavu na nákup.

 

Poplatok za uvedenú službu či kurz potápania pri nedodržaní podmienok sa nevracia.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať!

Získajte od nás vždy najpresnejšie informácie o všetkých kurzoch potápania.

Nákupný košík